پرنیان دانش زیبایی
پرنیان دانش زیبایی

دسته بندی پرنیان دانش زیبایی

دستگاه پلاسما جت فایربولت پلاس

دستگاه پلاسما جت فایربولت پلاس

۱۰۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان / هر عدد


نوع فروش : تکی
دستگاه لیزر دایود لومینا آیس ۲۰۲۲

دستگاه لیزر دایود لومینا آیس ۲۰۲۲

۶۰۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان / هر عدد


نوع فروش : تکی
دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی ۲۰۲۲

دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی ۲۰۲۲

۲,۷۹۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان / هر عدد


نوع فروش : تکی
دستگاه رفع چین و چروک صورت هایفو سه بعدی آنیکا

نوع فروش : تکی

شرکت دانش‌بنیان پرنیان گستر پرتو سنج:

شرکت دانش‌بنیان پرنیان گستر پرتو سنج در سال ۱۳۹۱ با هدف تولید و ارائه خدمات تخصصی در حوزه لیزرهای پزشکی تأسیس گردید که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانسته است به عنوان تنها شرکت دانش‌بنیان فعال در زمینه صادرات لیزرهای پزشکی مطرح گردد. بهره‌گیری از متخصصین و نخبگان داخلی با هدف طراحی، تولید و تأمین لیزرهای پزشکی برای جامعه سلامت، از جمله اهداف محقق شده شرکت پرنیان گستر پرتو سنج بوده است. لذا با عنایت به استراتژی‌های پیش رو موفق به اخذ بالاترین استانداردهای اروپا (CE) در راستای صادرات نیز گردیده است. فعالیت حدود یک دهه در این بخش منجر به شکل‌گیری مجموعه‌های اغماری در حوزه‌های مختلف گردیده و شرکت‌های پرنیان آبادگران فردا (انرژی، آب، معدن)، سیوان طب پرنیان، بهینا پرتو سدید و قطب صادرات لیزر پزشکی در کشور ترکیه Glory Majestic Medical Solutions از این دست می‌باشند. اگرچه پرنیان گستر پرتو سنج در حوزه شتاب دهنده‌های دانش‌بنیان فعالیت چندانی نداشته است اما تاکنون از ایده‌های برتر در حوزه پزشکی، صنعت، انرژی و .... حمایت نموده است و همواره از استارت آپ‌های حوزه تخصصی پزشکی، فعالیت، سرمایه گذاری و مشارکت دارد. از آنجا که کیفیت و خدمات پس از فروش از اولویت‌های بارز شرکت پرنیان گستر پرتو سنج می‌باشد اخذ مجوز‌های لازم از اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و ISOهای مرتبط با تجهیزات پزشکی از دیگر اقدامات شرکت می‌باشد. توسعه فناورانه هدف غائی شرکت پرنیان گستر پرتو سنج می‌باشد و امید داریم در کنار محصولات فعلی، اقدامات شایسته‌ای را درخصوص ساخت محصولات جدید با تکنولوژی بالا به انجام رسانیده است و به زودی محصولات لیزری پیشرفته دیگری نیز در زمینه‌های مختلف پزشکی به جامعه سلامت ارائه می‌گردد. پرسنل شرکت پرنیان گستر پرتو سنج در حال بیش از هفتاد نفر می‌باشد که با توکل به ایزد منان و همت تمامی مجموعه بزرگ پرنیان گستر پرتو سنج و توسعه نیروی انسانی و فناوری از اولویت‌های مهم و بارز شرکت می‌باشد.

با تامین شو, فروشنده شوید:

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. وب سایت تامین شو, اولین مرکز خرید اینترنتی (مارکت پلیس)، تخصصی حوزه سلامت, درمان و زیبایی در ایران، با هدف ارتقای کیفی محصولات، خدمات و افزایش توان رقابتی در یک فضای رقابتی سالم، همراه با روش های نوین فروش آنلاین، حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم تامین کننده و مصرف کننده و ایجاد بستری برای افزایش سودآوری تامین کننده گان و ارائه نازلترین قیمت به همراه تضمین اصالت کالا به مصرف کننده گان می باشد.

مرکز خرید آنلاین تامین شو در کنار شماست تا در کمترین زمان بتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید و نگران رشد کسب کارتون نباشید. تامین شو یک پلتفرم آماده برنامه نویسی رو در اختیارتون قرار میده که شما هزینه ثبت شرکت, تامین و نگهداری اون رو ندارید فقط کالاهاتون رو معرفی می کنید با مدیریت خودتون و تجارت شما از همین حالا شروع شده و با ما با شما یک خانواده هستیم.  

وقتش رسیده یک مژده هم بدیم به تامین کننده ها و شرکت های بزرگ که دوست دارند فروش بیشتری داشته باشند و دغدغه جذب نمایندگی رو دارند شما میتونید با داشتن یک فروشگاه در مرکز خرید آنلاین تامین شو ۲۴  ساعته در سراسر ایران محصولات خودتون رو به نمایش بذارید و با هدف ارتباط مستقیم تامین کننده به خریدار و حذف واسطه ها و فروش بیشتر کسب و کار خودتون رو رشد بدین؟!!

برای نوشتن بازخورد وارد شوید