تامین شو تهران
تامین شو تهران
سوند فولی دو راهه وی ونت سایز ۲۴ سورمه ای

نوع فروش : بسته ۱۰ عددی
آنژیوکت سوروفلون گیج ۲۰ صورتی

نوع فروش : کارتن ۱۰۰۰ عددی
چسب ضدحساسیت نوا مدیکور ۹×۲/۵ سانتی متر

نوع فروش : کارتن ۳۶۰ عددی
کاندوم شیت بون‌مد سایز ۲۵

کاندوم شیت بون‌مد سایز ۲۵

۱۰,۰۰۰ تومان / هر عدد


نوع فروش : کارتن ۱۰۰۰ عددی
پد الکلی پاکیار بسته ۱۰۰ عددی

نوع فروش : کارتن ۶۰۰۰ عددی
آنژیوکت پراوین گیج ۲۰ صورتی

نوع فروش : بسته ۱۰۰۰ عددی
آنژیوکت آنجی پلاست گیج ۱۴ نارنجی

نوع فروش : کارتن ۱۰۰۰ عددی
دستكش معاینه وینيل رژمد آبی سایز لارج بسته ۵۰ عددی

نوع فروش : کارتن ۴۸ بسته ای
گاز غیراستریل عادل  ۸ لایه ۵۰۰ گرمی

نوع فروش : کارتن ۲۰ عددی
چسب آنژيوكت نوافیکس ۸×۶ سانتی متر

نوع فروش : کارتن ۲۰۰۰ عددی
دستکش معاینه وینیل نوا بدون پودر سایز اسمال بسته ۱۰۰ عددی

نوع فروش : کارتن ۱۰ عددی
چسب ضدحساسيت کی بی ام مدیکور ۹×۲/۵ سانتی متر

نوع فروش : کارتن ۲۴۰ عددی
اسپكولوم پیچی مدیکس سایز اسمال

نوع فروش : کارتن ۱۳۰ عددی
آنژيوكت اکسل آمریکایی گیج ۲۲ آبی

نوع فروش : کارتن ۵۰۰ عددی
سرنگ  ۵ سی سی پیستون دار لوئراسلیپ وی مد

نوع فروش : کارتن ۸۰۰ عددی
باند زیرگچی ويبريل رایا ۱۰ سانت

نوع فروش : کارتن ۳۸۴ عددی

تامین شو تهران:

فروشگاه تامین شو تهران با مجموع ۶۹ کالا در حوزه  تجهیزات پزشکی و کالاهای مصرفی  در دسته بندی تزریقی, چسب, باند و گاز, تنفسی و بیهوشی, البسه و ... در موقعیت شهر تهران فعالیت خودش رو آغاز کرده است. شما می توانید براساس نوع فروش کالا ( بسته, کارتن) به صورت  عمده  ثبت سفارش کنید.  هزینه ارسال سفارشات ثبت شده شما, بسته به وزن ,حجم, نوع ارسال و فاصله از مبدا تا مقصد متغیر می باشد و به عهده مشتری است...! سفارشات شما بین ۲ تا ۷۲ ساعت پس آماده سازی تحویل مامور جمع آوری  داده خواهد شد.  تحویل مرسوله بین ۲ تا ۳ روز کاری به طول می انجامد. شیوه های ارسال تامین شو تهران از طربق باربری, تیپاکس و اکسپرس تامین شو می باشد.

قوانین برگشت محصول:

اگر سفارش به دست مشتری برسد در صورت روئیت هر گونه ایراد در سفارش اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول، مشتری ۷ روز از زمان تحویل کالا فرصت دارد تا مراتب را از طریق ارسال پیام به پشتیبانی اعلام نماید. این پیام باید شامل شماره فاکتور مشتری، دلیل استرداد کالا همراه با عکس یا فیلم باشد. درخواست مشتری توسط کارشناسان فنی فروش مورد بررسی قرار می گیرد که دقیقا مطابق آنچه تحویل مشتری شده است، تحویل فروشگاه گردد. اگر مشتری جعبه محصول را نداشته باشد، مرجوعی کالا پذیرفته نمی شود و در صورت پذیرفته شدن به مشتری اعلام می گردد. در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض می نمائید، در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید.


با تامین شو, فروشنده شوید:

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. وب سایت تامین شو, اولین مرکز خرید اینترنتی (مارکت پلیس)، تخصصی حوزه سلامت, درمان و زیبایی در ایران، با هدف ارتقای کیفی محصولات، خدمات و افزایش توان رقابتی در یک فضای رقابتی سالم، همراه با روش های نوین فروش آنلاین، حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم تامین کننده و مصرف کننده و ایجاد بستری برای افزایش سودآوری تامین کننده گان و ارائه نازلترین قیمت به همراه تضمین اصالت کالا به مصرف کننده گان می باشد.

مرکز خرید آنلاین تامین شو در کنار شماست تا در کمترین زمان بتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید و نگران رشد کسب کارتون نباشید. تامین شو یک پلتفرم آماده برنامه نویسی رو در اختیارتون قرار میده که شما هزینه ثبت شرکت, تامین و نگهداری اون رو ندارید فقط کالاهاتون رو معرفی می کنید با مدیریت خودتون و تجارت شما از همین حالا شروع شده و با ما با شما یک خانواده هستیم.  

وقتش رسیده یک مژده هم بدیم به تامین کننده ها و شرکت های بزرگ که دوست دارند فروش بیشتری داشته باشند و دغدغه جذب نمایندگی رو دارند شما میتونید با داشتن یک فروشگاه در مرکز خرید آنلاین تامین شو ۲۴  ساعته در سراسر ایران محصولات خودتون رو به نمایش بذارید و با هدف ارتباط مستقیم تامین کننده به خریدار و حذف واسطه ها و فروش بیشتر کسب و کار خودتون رو رشد بدین؟!!

برای نوشتن بازخورد وارد شوید